کاهش وزن
می 7, 2021

گیتارc70

خصوصیات گیتار c70

گیتارc70 کلاسیک یاماها ساخت کشور اندونزی
گیتار های معروف یاماها C70 از بهترین مدل های گیتار برای یک شروع استاندارد بوده است. قیمت مناسب , تن صدای خوب و کیفیت عالی بهترین ویژگی هایی است که هر هنراموزی را مشتاق به خرید این محصول مینماید.گیتار یاماها C70 گیتار عالی برای شروع یادگیری و همچنین محصولی مناسب برای تمام کسانی است که دوست دارند یک گیتار استاندارد داشته باشند.

توضیحات
گیتار، در دسته سازهای زهی جای می‌گیرد و با انگشتان دست نواخته می‌شود و دارای دوجنس چوبی و فلزی می‌باشد. این مدل گیتار ساخت برند معروف یاماها و دارای صدا و کیفیت فوق‌العاده، علاوه بر قیمت مناسب می‌باشد. جنس بدنه و کناره گیتار از چوب مرغوب دولایه است که باعث استحکام و مقاومت در بدنه ساز می‌شود.
جنس صفحه رویی آن از چوب صنوبر است که سبب رسایی صدا در گیتار می‌شود و جنس صفحه انگشت‌گذاری و خرک آن باعث ایجاد صدایی شفاف در ساز می‌گردد و جنس دسته ساز، از چوب ناتو می‌باشد.

همچنین، گیتار دارای گوشواره هی بسیار با کیفیت طلایی است که از تفاوت‌های مدل C70نسبت به مدلC40، می‌باشد که این ماشین‌هد، باعث کوک‌ماندن ساز به مدت طولانی می‌گردد.

گیتار یاماها مدل C70، دارای طول حدود ۶۵ سانتی‌متر و عرض ۵۲ میلی‌متر و در سایز استاندارد۴/۴  عرضه می‌گردد و برای شروع یادگیری، بسیار مناسب می‌باشد.

برای اینکه شما عزیزان شروع به یادگیری گیتار نمایید قطعا گیتاری با خصوصیات یاماها c 70 از بهترین گزینه ها میباشد .

دیدگاه ها بسته شده است