download 10 80x80 - کنترلر تراکتور
فیش aux
ژانویه 17, 2021
اجاره باند برای مهمانی
اجاره باند برای مهمانی
فوریه 16, 2021

کنترلر تراکتور

ِکنترلر تراکتور

ِکنترلر تراکتور

کنترلر تراکتور یکی از پر طرفدارتربن دستگاههای میکس اهنگ در کشورمان است.

بسیاری از دی جی من های مطرح از این برند استفاده میکنند و البته کنترلر تراکتور مدلهاب زبادی با کارایی های مختلف دارند که دی جی ها بنا به نوع مبکس و حرفه ای بودن با این دیتگاه به میکس اهنگ میپردازند.
تراکتور s2 , s4 و s8 از انواع این برند دیتگاه در کشورمان میباشد .
همانگونه که در مباحث قبلی به صو رت کامل توضیح داده شد دستگاه دی جی کنترلر بدلیل سهولت در میکس اهنگ بدلیل داشتن قابلیت سینک اتوماتیک اهنگها در سالهای اخیر بسیار پر طرفدار بوده است .

مضرات دی جی کنترلر تراکتور

بکی از مضرات این نوع دستگاه و بصورت کلی دی جی کنترلرها این است که برای ایتفاده از ابن دست.اه میبایست حتما از لپتاپ استفاده شود و بوسیله برنامه مربوط به هر مدل کنترلر به میکس اهنگ بپردازید و ابن به معنی خطر بیشتر در اجرای مرایم مبباشد زیرا ممکن است لپتاپ به مشکل بخورد و یا خود کنترلر اما به هر ترتیب کنترلر تراکتکر بسیار پر طرفدار است.
دیگر مشکل کنترلر برنامه های لازم است که میبایست حتما اورجینال باشد و در غیر تین صورت خوب عمل نمیکند و در زمان اجرای مراسم مراسم احتمال از کار افتادن برنامه زیاد است.
کنترلر ها برند های مختلفی دارند اما در کشورمان دو برند تراکتور و پایونیر رقابت سنگینی دارند و البته با شرایط موجود و قیمت بالای دلار قیمت ابن دیتگاهها بسیار بالاست و بین ۸ تا ۲۵ میلیون تومان قیمت دارد.

مزایای کنترلر تراکتور

یکی از مهمتربن مزابای استعاده از کنترلر سهولت استفاده از این دستگاه بدلیل سینک اتوماتیک است و از مزایای دیگر انتخاب اهنگ از لپتاپ است.

اجاره دستگاه دیجی
فروش دستگاه دی جی
اجاره کنترلر تراکتور

سلام  خدمت دوستان و مشتریان عزیز دستگاه s8 کنترلر موجود است.

دیدگاه ها بسته شده است