خصوصیات باند خوب
خصوصیات باند خوب
نوامبر 17, 2020
اهمیت استپ لایزر
دسامبر 3, 2020

کرایه بلندگوی بلوتوث دار

کرایه بلندگوی بلوتوث دار

کرایه بلندگوی بلوتوث دار

کرایه بلندگوی بلوتوث دار و فلش خور بسیار پر قدرت مناسب مراسم خانگی و نامزدی همراه با اپراتور به در خواست شما مشتری گرامی
درسالهای اخیر استفاده از بلندگوهای بلوتوث دار و فلش خور بسیار مورد توجه برگزار کنندگان مراسم خانگی و افتتاحیه فروشگاهها قرار گرفته است.

مزیت بلندگوهای بلوتوث دار

بطور کلی رنت کنندگان سیستم های نورو صدا بدنبال اجاره بلندگوهای بلوتوث دار و فلش خور هستند زیرا سهولت استفاده از این بلندگوها بسیار مورد توجه اجاره کنندگان سیستمهای نورپردازی و صدا هست بسیار بدیهی است که در زمان برگزاری مراسم میزبان مراسم دوست دارد به مهمانان خوش بگذرد و خود هم به شادی بپردازد شما تصور کنید در این شرایط باند شما دچار اشکال شود اما با استفاده از باندهای بلوتوث دار و فلش خور احتمال ایراد از طرف سیم aux کلا برطرف میشود و بدین ترتیب اگر شما یک باند با برند اصلی داشته باشید باید خیالتان راحت باشد و به مهمانان برسید.

معرفی یک بلندگوی بلوتوث دار قدرتمند

بلندگوی ۱۵ اینچ چیرمن باند اکتیو ١۵ اینچ بدنه فایبرگلاس فوق العاده مستحکم با خروجی ۳۰۰ وات دارای پخش کننده USB و بلوتوث
سری اقتصادی بلندگو های ۱۵ اینچ که به چند دلیل مورد توجه بازار صوت در کشورمان قرار گرفه است. قیمت مناسب آن از طرفی امکانات پخش گسترده این مدل که شامل ورودی های  بلوتوث و فلش می باشد دایره کاربران و طرفداران آنرا بزرگ تر کرده است. توان مناسب، بدنه ای بسیار محکم و زیبا و همچنین داشتن دستگیره از بغل و چرخ برای حمل راحتتراز دیگر نکاتی است که مورد توجه خریداران خصوصا  اجاره دهندگان لوازم صوتی یا برنامه گذاران  موسیقی یا برنامه های مذهبی قرار گرفته است. این باند فوق العاده را  می توانید با بهترین قیمت خریداری نمایید.

تخفیف دی ماه ۳۰% با کد ارائه کد dey100

کرایه بلندگوی اکتیو
باند فلش خوراکو برای هیتبلندگوی دیجیتال

دیدگاه ها بسته شده است