اجاره بلندگوی شارژِی
اجاره بلندگوی شارژِی
اکتبر 9, 2020
images 2256 80x80 - کرایه باند در فرمانیه
تاثیر قیمت دلار بر مشاغل ازاد
اکتبر 30, 2020

کرایه باند در فرمانیه

کرایه باند در فرمانیه

اجاره سیستم صوتی

کرایه باند در فرمانیه و تمام نواحی شمال و غرب تهران با ارائه بروزترین و با کیفیت ترین سیستمهای صوتی و نورپردازی متناسب با نوع مهمانی ،فضای موجود و بودجه شما مشتریان محترم
برای اجاره باند در فرمانیه و شمال و غرب تهران از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید تا از مدل و قدرت اسپیکر مورد نیاز خود اطلاع کامل بدیت اوربد.
باند مورد نیاز شما باید دارای چه امکاناتی باشد.
این سئوالی است که تمام رنت کنندگان سیستمهای صوتی و اسپیکرهای اکتیو و پسیو از اجاره دهنگان میپرسند برای اینکه با نوع باندها و امکانات لازم مطلع باشید ادامه مطلب را بخوانید.
بطور کلی نوع باندها به دو دسته پسیو و اکتیو تقسیم میشود اما مدل باندها بسیار متنوع است و از حوصله یک مقاله خارج است اما موضوعات کاربردی را خدمتتان عرض مینمایم و امیدوارم کمال استفاده را بنمایید.

باند اکتیو و محاسن این مدل باندها

باندهای اکتیو به باندهای گفته میشود که دارای امپلی فایر  یا پاور داخلی هستند ووبه سادگی و با اتصال از طریق بلوتوث ” فلش ” و سیم aux قابلیت استفاد هرا دارد.

این مدل باندها برابی مراسم خانگی بسار پر طرفدار ” به صرفه و عالی میباشند.

برای کرایه باند در فرمانیه کارشناسان ما در خدمت شما عزیزان هستند و شما میتوانید با یک تماس از مشاوره رایگان و تخصصی استفاده نمایید.

باندهای پسیو و محاسن این مدل باندها

باندهای پسیو خود دارای پاور یا همان امپلی فایر نیستند و میبایست توسط یک پاور یا پاور میکسر استفاده شوند این مدل باندها برای مراسم هایی که نیاز به خواننده یا مجری دارند بهترین انتخاب هستند.

شما مشتریان محترم میتوانید

برای اجاره باند اکتیو

اجاره باند پسیو

اجاره پاور میکسر

اجاره باند در فرمانیه

کرایه باند در فرمانیه

با ما مشاوره نمایید.

اجاره باند بلوتوثی
کرایه باند در شمال تهران
کرایه باند

شرکت دیجی استار با بیش از ۱۸ سال سابقه

دیدگاه ها بسته شده است