اهمیت کابل خوب و برند
اهمیت کابل خوب و برند
دسامبر 13, 2020
دی جی کنترلر
دی جی کنترلر
دسامبر 27, 2020

میکروفون یقه ای

میکروفن یقه ای

میکروفن با کیفیت

میکروفون یقه ای از ملزومات شغل اجاره سیستم های صوتی و نورپردازی میباشد.

میکروفون یقه ای میبایست کیفیت بسیار بالایی داشته باشد زیرا فاصله این نوع میکروفون با صورت زیاد است و در صورت عدم کیفیت لازم نمیتوانیم انطور که باید صدای صاف و تمیز داشته باشیم. میکروفون یقه ای به صورت با سیم و بیسیم در بازار موجود است اما نوع بیسیم ان بیشتر مورد توجه است .
موارد استفاده از میکدوفون یقه ای

از میکروفون یقه ای در کنفرانسها ،همایشها،کلیپهای اموزشی ، مصاحبه و صدا وسیما بسیار استفاده میشود .
شما عزیزان میدانید که میکروفون یقه ای چقدر کارایی دارد و مدلهای بسیار زیادی از این میکروفن تولید شده است و مانند هر وسیله صدابرداری کیفینهای متفاوتی دارند در این میان چند برند برتر وجود دارد که بدلیل کارایی و کیفیت مثال زدنی خیلی گران قیمت هستند.

اجزای تشکیل دهنده یک میکروفون یقه ای

یک میکروفون یقهای از چند قسمت تشکیل شده بعضی از انها مستقیما توسط رسیور به برق شهری وصل میشوند و بعضی دیگر از ادابتور استفاده میکنند .
میکروفن یقه ای دارای یک فرستنده ،یک گیرنده میباشد که از گیرنده یک سیم به مغزی میکروفون وصل میشود و همچنین یک گیره برای اتصال به لباس یا کت برای نگهداشتن مغزی میکروفون در نزدیگی صورت گوینده یا خواننده وجود دارد.

معرفی یک مدل میکرفون یقه ای

میکروفون یقه ای akg مدل c417pp black این مدل میکروفن یقه ای حدود ۵ میلیون تومان قیمت دارد و بسیار با کیفیت است البته این مدل میکروفن با سیم هست و میکروفن های بیسیم akg تا ۳۰ میلیون تومان قیمت دارند.
برای خرید میکروفن یقه ای باید تحقیق بسیار زیادی شود البته اگر از مارک ا کا جی و یا سنهایزر استفاده کنید خیالتان کاملا راحت است.
دی جی استار مفتخر است برای راحتی خیال رنت کنندگان از میکروفن akg استفاده میکند تا هم رضایت شما را فراهم کند هم تینکه به کار خود احترام گداشته باشد

رضایت مشتری احترام می آورد.

این شعار همیشگی تیم دی جی استار اجاره دهنده انواع سیستمهای صوتی و نورپردازی حرفه ای در تهران و تمام نقاط ایران عزیزمان است.
اجاره باند ،نورپردازی و انواع میکروفن و ملزومات صدابرداری و نورپردازی تخصص دی جی استار است.

 
اجاره باند اکتیو
کرایه میکروفون
اجاره میکروفون یقه ای
خرید میکروفن یقه ای

دیدگاه ها بسته شده است