کنترلر پایونیر
کنترلر پایونیر
ژانویه 8, 2021
ِکنترلر تراکتور
کنترلر تراکتور
ژانویه 30, 2021

فیش aux

download 10 - فیش aux

فیش aux یا همان فیش ۳.۵ میلیمتری نوعی فیش است که کارایی بسیار بالایی دارد .

فیش aux در اکثر موبایلها و لپتابها یک خروجی صدا با کیفیت است فیش aux هم مانند اکثر فیشها بصورت مونو و استریو در بازار موجود است و هر کاربری با توجه به نیاز خود فیش مونو و یا استریو را تهیه میکنند.

استفاده از فیش aux در کار شغل اجاره باند و نورپردازی

امروزه با توجه به تداوم بیماری کرونا و ملاحظه خانواده ها در جمع شدن کنار هم و برگزاری دور همی های بزرگتر میبینیم که اکثر تولدها و مهمانیها بصورت محدود برگزار میشود از این رو مشتریان محترم علاقه اط به صرف هزینه و بکارگیری دی جی و وسایل صوتی و نورپردازی زیاد ندارند.
اما همچنان برای برگزاری یک مهمانی هر چند کوچک بسیاری از مشتریان باندهای تکی رنت میکنند و با استفاده از بلوتوث ویا سیمو فیش aux نسبت به پخش موزیک از طریق لپتاپ و گوشی اقدام میکنند .

انواع فیش aux

در واقع فیش aux به دو مدل مونو و استریو محدود میشود اما از نظر برند انواع بسیار مختلف و متنوعی دارد که برند پرو ال از نامدارترین انهاست.

اهمیت استفاده از فیش aux خوب در کار اجاره باند و نورپردازی

این مهم بسیار بدیهی است که هیچ یک از مشتریان دوست ندارند در زمان برگزاری مراسم با قطع و وصلی یا نویز در موزیک روبرو شوند.
حتما تایید مینمایید که مهمترین مسئله در برگزاری یک مهمانی تولد،نامزدی.عروسی و…. سیستم صوتی میباشد.
بهمین دلیل اکثر اجاره دعندگان باند و نور از فیشهای مارک دار استفاده مینماییند تا هم خیال خودشان راحت باشد و هم مشتریان محترم با خیالی اسوده به مهمانی بپردازند.

اجاره باند و نور
اجاره باند فلش خور
کرایه سیستم مجالساجاره باند فلش خور در تهران

دیدگاه ها بسته شده است