اهمیت استپ لایزر
دسامبر 3, 2020
میکروفن یقه ای
میکروفون یقه ای
دسامبر 22, 2020

اهمیت کابل خوب و برند

اهمیت کابل خوب و برند

اهمیت کابل خوب و برند

اهمیت کابل خوب و برند در صدا برداری و نورپردازی برای تمام رنت کنندگان و اجاره دهندگان سیستمهای صوتی و تصویری روشن است‌.

بدیهی است که حتی بهترین و برندترین سیستمهای موجود در بازار بدون داشتن کابلهای با کیفیت نمیتوانند انتظارات را بر اورده کنند و شما نمیتوانید با کابلهای بی کیفیت توان کامل را از سیستمهای صوتی انتظار داشته باشید .

بهترین برند ها ی کابل و اتصالات

یکی از بهترین برندهای بازار صوتی و نورپردازی در ضمینه کابل و اتصالات نوتریک است neutrik یکی از قدیمیترین و کارامدترین برندها در بازار است و هر کس حتی مدتی کم در رابطه با سیستمهای نور پردازی و صدابرداری کار کرده باشد حتما با این برند اشناست این شرکت فیشهایی مانند کنون _بنون _اسپیکون و… را عرضه میکند و همیشه بهترین کیفیت را ارائه میدهد.

ما بخاطر احترام به مشتری و اهمیت کابل خوب و برند از این کیفیت بهره میبریم و بهترین را در اختیار شما قرار میدهیم.
قطعا تجربه کردهاید و یا حداقل شنیده اید با وجود تهیه بهترین سیستم های صوتی و نورپردازی مراسم مهمانی خراب شده و بدلیل عدم استفاده از کابل مناسب سیستم صدا یا نورپردازی مورد تایید رنت کنندگان نبوده است.
شاید به همین دلیل مهم هست که اکثر برگزار کنندگان مراسم رغبت بیشتری به استفاده از باندهای بلوتوث دار و فلش خور دارند زیرا در این صورت شما ۳ گزینه برای استفاده از اسپیکر دارید

کابل aux
بلوتوث
و فلش

باندهای فلش خور و بلوتوث دار امروزه توسط شرکتهای ایرانی ،چینی و بعضا برندهای برتر تولید میشود.
البته با وجود بلوتوثهای اکسترنال و قابلیت اتصال به باند امروزه میتوان باندهای برتر مثل ای وی و جی بی ال را با امکان اتصال از طریق بلوتوث و فلش در اختیار داشته باشید.

حالا برگردیم سر بحث اصلی و کابل های با کیفیت

از انجا که اتصالات و کابلهایی مانند نوتریک بسیار گرانقیمت هستند بسیاری از اجاره دهندگان سیستمهای صوتی و نورپردازی از این اتصالات استفاده نمیکنند پس لازم است شما مشتری گرامی به این مهم اهمیت ویژه دهید و این کابلها را از رنت دهندگان طلب کنید .

اهمیت کابل خوب و برند کاملا مشخص استزیرا یک اتصال کوچک و یا یک فیش و سیم بی کیفیت میتواند تمام هزینه و صرف وقت شما را هدر دهد .
برای خیال راحت و برگزاری مراسم شادی سیم خوب تهیه کنید.
این مهم بخصوص در مراسم بزرگ مثل عروسی بزرگ ، همایش، کنسرت و…. بسیار مورد توجه است.
چند مورد فیش نوتریک را معرفی میکنم

فیش بنان مونو نوتریک NEUTRIK NP2X

فیش بنان مونو مدل NP2X ، مدل جدیدی از سری های C موجود بازار است که با اندازه ی ۱٫۴ اینچی خود به عنوان نازک ترین مدل بهبود یافته ی بنان های شرکت نوتریک شناخته می شود . همچنین اندازه ۱۴٫۵ میلی متری قسمت پشتی پلاستیکی آن باعث راحتی دسترسی در محیط های شلوغ و اشباع از سیم می شود.

فیش بنان مونو نوتریک NEUTRIK NP2x

فیش بنان مونو مدل NP2X ، مدل جدیدی از سری های C موجود بازار است که با اندازه ی ۱٫۴ اینچی خود به عنوان نازک ترین مدل بهبود یافته ی بنان های شرکت نوتریک شناخته می شود.

همچنین اندازه ۱۴٫۵ میلی متری قسمت پشتی پلاستیکی آن باعث راحتی دسترسی در محیط های شلوغ و اشباع از سیم می شود.

نوک تک قسمتی ماشین کاری شده و شکل ویژه ی نوک این محصول باعث می شود تا این بنون در هنگام قطع و وصل شدن از نوک سر فیش نشکن.سری PlX های نوتریک با تمامی ابزار و وسایل از قبیل گیتار، کابل های صدا، اسپیکر ها، آمپلی فایر ها و دستگاه های میکس صدا sazcgari دارد.

منبع فروشگاه اینترنتی
اوا ای وی ال.

کرایه انواع باند

اجاره باند اکتیو

خرید کابل
اجاره باند فلش خور

کابلهای جدید استریو با روکش بسیار با کیفیت بصورت عمده و خرده موجود شد .

قیمت از  ۱۸۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ تومان

دیدگاه ها بسته شده است