کرایه بلندگوی بلوتوث دار
کرایه بلندگوی بلوتوث دار
نوامبر 26, 2020
اهمیت کابل خوب و برند
اهمیت کابل خوب و برند
دسامبر 13, 2020

اهمیت استپ لایزر

اهمیت استپ لایزر برای دستگاههای برقی خصوصا دستگاه های برقی گرانقیمت مورد توجه تمام مصرف کننگان میباشد.

ولی در این میان سیستمهای صوتی و نورپردازی از اهمیت بالاتری برخوردارند زیرا این سیستمها بسیار گرانقیمت و در عین حال حساس هستند .

دیگر دلیل برای استفاده از استپ لایزر در سیستمهای صوتی ؛ تصویری و تی وی شهری شرایط استفاده از این سیستمهاست زیرا در اکثر مواقع این قبیل لوازم جابجایی دارند و در جاهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

ضمنا این سیستمها بسیار مورد اهمیت هستند و مهمترین وسیله در برگزاری مراسماتی مانند تولد’مهمانی’ دورهمی’ همایش ‘هیت های مذهبی و … میباشند.
جدیدترین استپ لایزرها دیجیتال هستند و بسیار دقیق و کار امد زیرا بطور کامل نوسانات برق و امپر را کنترل کرده و باعث سلامت ماندن دستگاههای صوتی و نورپردازی میگردد.
البته اهمیت این دستگاه بیشتر برای باغها و مراسمات بزرگ مانند همایش و عروسی میباشد.
استپ لایزرها در توانهای مختلف موجود هستند برای مثال از ۵۰۰ وات تا ۱۰۰۰۰ وات در بازار موجود هست.

اهمیت استپ لایزر در تالارها

یکی از موارد استفاده از استپ لایزر یا همان ترانس در تالارهاست زیرا مراسم عروسی و یا گاها ختم فوت شدگان در این تالارها انجام میشود و در صورت نوسان برق و سوختن سیستم صوتی مشکل بسیار بزرگی ایجاد میشود .

در سالهای اخیر و با دستگاههای تبدیل برق ۱۲ ولت ماشین به ۲۲۰ ولت تورهای گردشگری هم از استپ لایزر استفاده میکنند بطور طبیعی بهتر این است که استپ لایزر شما حداقل هزار وات باللتر از میزان استفاده قدرت داشته باشد.

برای تهیه یک دستگاه مناسب میباست حتما به گارانتی و برند استپ لایزر توجه ویژه نمایید .

مرکز اصلی خرید این مدل دستگاهها در تهران خیابان جمهوری و پاساژ فتوت واقع در توپخانه و خیابان لاله زار میباشد شرکت دیجی استار افتخار دارد در صورت نیاز شما مشاوره رایگان ارایه نماید تا شما مشترب عزیز با خیال راحتتر خرید نمایید.

همچنین ما برای تمام دستگاههای حساس در زمان اجاره استپ لایزر مناسب به اجاره کنندگان ارایه مینماییم .

دیدگاه ها بسته شده است