کرایه اسپیکر بلوتوث دار
ژوئن 10, 2020
اجاره باندبلوتوثی فلش خور
کرایه اسپیکر در جنت اباد
ژوئن 29, 2020

اجاره سیستم صوتی خانگی

جاره سیستم صوتی خانگی

جاره سیستم صوتی خانگی در تهران

اجاره سیستم صوتی خانگی حرفه ای و نیمه حرفه ای برای اجرای بهتر مراسم شادی شما خوبان
اگر بدنبال این هستید که در خصوص اجاره سیستم صوتی خانگی بیشتر بدانید بهتر این است که این نوشته را با دقت مطالعه نمایید ما اطمینان داریم با نحوه اشنا کردن شما با سیستمهای صوتی اشاف کامل داریم .
با توجه به گستردگی بسیار زیاد علم صدابرداری و استفاده از سیستمهای صوتی حرفه ایی بدیهی است که چکیده موضوع برای شما مفید تر است.
بطور کلی سیستمهای صوتی چه حرفه ای باشند چه خانگی یا نیمه حرفه ای به دو دسته اصلی تقسیم میشوند.

باندهای اکتیو و پسیو

باندهای اکتیو به اسپیکرهایی گفته میشود که دارای پاور  داخلی بوده و به تنهایی با اتصال بلوتوث ” فلش و یا سیم aux  قابل استفاه میباشد این مدل اسپیکر برای مهمانی های خانگی نظیر تولد ” نامزدی ” مهمانی ” بله برون ” گود بای پارتی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

اسپیکرهای اکتیو با قدرت ار ام اس ۲۰۰ وات  ۳۰۰وات ۴۰۰ وات ۵۰۰ وات ۷۰۰ و ۱۰۰۰ وات اجاره داده میشود  البته این وات یعنی ار ام اس وات واقعی است اما پشت باندهای چینی وات حک شده واقعی نیست پس برای اجاره این اسپیکرها بایستی به محل اجاره مراجعه کنید و در محل باندها را تست کنید تا با خیالای اسوده مراسم خود را اجرا نمایید .

و اما باندهای پسیو به اسپیکرهایی گفته میشود که به تنهایی قابل استفاده نبوده و برای بکارگیری میبایستی حتما از یک پاور میکسر جداگانه استفاده شود و بدلیل قابلیت  استفاده از میکروفن و تنظیم افکت توسط صدابردار برایسخنرانی ” همایش ” کنسرت و یا عروسی  مورد توجه بیشتر صدابرداران و برگزار کنندگان مراسمات ارگانی  و بطور کلی مجالس بزرگ میباشد.

لازم بذکر است کیفیت و قدرت اسپیکرها بهیچ عنوان مربوط به اکتیو و یا پسیو بودن انها نیست.

اگر میخواهید یک مراسم خوب و بدون استرس را تجربه کنید بهتر است از اسپیکرهایی با برند المان و امریکا استفاده کنید باندهایی نظیر jbl ” lmontarbo” ev ” و اف بی تی بهترین گزینه ها هستند .

در خصوص اجاره سیستم صوتی خانگی ما را بعنوان مشاور امین خود انتخاب کنید.

برای نمونه یک مدل اسپیکر پسیو پر طرفدار را معرفی مینمایم.

اسپیکر اکتیو الکتوویس مدل zx3

الکتروویس در حال حاضر سازنده یکی از مشهورترین و پرکاربردترین پردازنده‌های صدا در جهان است از جمله باندهای پسیو برند الکتروویس باند پسیو electrovoice مدل EV ZX3 می باشد که در ادامه با ویژگی این محصول آشنا می شوید.

ویژگی ها : 

  • آمپلی فایر : ندارد
  • سایز ووفر : ۳۰٫۴۸سانتی متر
  • سایز تویتر :۵٫۰۸سانتی متر
  • نهایت توان خروجی :۲۴۰۰وات
  • رنج پاسخ فرکانسی : ۴۸Hz – ۲۰Khz
  • آمپدانس : ۸ اهم
  • ورودی : Parallel Neutrik® NL4
  • خروجی : Parallel Neutrik® NL4
  • کرایه باندفلش خور

  • حداکثر اس پی ال : ۱۳۲dB

 
کرایه سیستم مجالس

دیدگاه ها بسته شده است